Search
Close this search box.

Hakkımızda

AB Gümrük & Entegre Lojistik, geçmişten günümüze oluşturduğu tecrübesi ile gümrük müşavirliği, danışmanlık hizmeti ve özel proje yönetimi hizmetlerini firmalara sunmaktadır.

AB Gümrük & Entegre Lojistik kuruluşundan itibaren günümüze kadar gerçekleştirmiş olduğu projeler ve yapmış olduğu yatırımlar ile ticari kar edinme amacının yanı sıra sosyal sorumluluk anlayışını da benimsemiştir. AB Gümrük & Entegre Lojistik, ortaya çıkarmış olduğu ekonomik katma değerli çözümler ile ilk günkü gibi heyecan ve mutlulukla kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

AB Gümrük & Entegre Lojistik, günümüzde sahip oldukları her departmanda görevli olan organizasyon yetenekleri yüksek, dinamik, ekip ruhu ile birbirleri ile uyum içinde çalışan, alanlarında eğitimli ve uzmanlaşmış personel profili ile gümrük müşavirliği hizmeti vermektedir. Entegre Dış Ticaret ve Lojistik alanlarının en önemli aşaması hatta yapı taşlarından biri olan Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Hizmetleri yanında, AB Gümrük & Entegre Lojistik müşterilerinin çeşitli projeler için dış ticaret strateji planlaması, projenin başından sonuna tüm sürecinin ustaca yönetilmesi, etkili stratejik çözümler üretilmesi gibi faaliyetlerle yanlarında olmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak ve marka kimliği kazanmak amacıyla, AB Gümrük & Entegre Lojistik her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

AB Gümrük & Entegre Lojistik, geçmişteki tecrübelerinin ışığında günümüzdeki teknolojik ve sektörel koşullara uygun, gümrük müşavirlik hizmeti, danışmanlık hizmeti, özel proje yönetimi hizmeti gibi faaliyetleri gerçekleştirmektedir. İleri görüşlü uzman ekibi ile müşterilerinin neleri satın alabileceklerinin öngörüsünü ve gelecekte olabileceklerin öngörüsünü yaparak, gerekli yatırım ve planlamaların gerçekleşmesini sağlayarak “sürdürülebilir kalite” ilkesini sağlamak için çalışmaktadır.

AB Gümrük & Entegre Lojistik ile Daima Kaliteli Hizmet

AB Gümrük & Entegre Lojistik, müşterilerinin yanında olmayı benimseyen, her müşterisini rakiplerine oranla tüm koşullarda daha iyi bir konuma getirmeyi amaçlayan bir firmadır. Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile firmaların özel gereksinimlerini karşılamak, en hızlı ve etkili çözümleri üretmek adına durmadan çalışmaktadır.

AB Gümrük & Entegre Lojistik, ekibinin ve hizmet kalitesinin farkındadır. Kendini değişen dünya ile geliştirerek bu sektördeki lider firma olmak adına çalışmalar yapmaktadır. AB Gümrük & Entegre Lojistik’ün bu amaca giden yolda gerçekleştirmekte olduğu faaliyetler ve hedefleri:

  • Çalışanların AB Gümrük & Entegre Lojistik markası için en önemli kaynak olduğunu düşünerek, planlı ve sürekli eğitimler ile sahip oldukları eğitim ve tecrübelerine daha fazlasını katmalarını sağlanması,
  • İç ve dış organizasyonun etkinliğinin artması adına bilgi sistemleri altyapılarının verimli kullanılması ve tedarikçi, müşteri, resmi kurumlar ve gerekli üçüncü şahıslara ürünlerin bilgi akışı hakkında paylaşımların yapılması,
  • Organizasyon dahilinde olan tüm departman ve birimlere planlanmış hedeflerin yöneltilmesi,
  • Gerçekleştirilen tüm faaliyet ve uygulamaların hem yurt içi hem de yurt dışı yasa, yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak planlanması,
  • Daima tüm plan ve uygulamaların Mevcut Kalite Yönetim Sistemi dahilinde gerçekleştirilmesi ve bu sistemi daha da geliştirecek sistem ve uygulamalara açık olunan yenilikçi bir kimliğin benimsenmesi.

AB GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

Kuruluş Tarihi: 23.08.2002
Ticaret Sicil Numarası: 481373
Vergi Dairesi/Numarası: Beykoz / 001 078 4289
Sermayesi: 4.000.000 TL
info@abgumruk.com.tr
Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 3 Tonoğlu İş Merkezi Kat: 5
Kavacık, Beykoz-İstanbul Türkiye

İSO DENETÇİ BİLGİLERİ

Bureau Veritas Certification
Esas Maltepe Ofispark
Altayçeşme Mah. Çamlı Sok. No: 21 Kat: 8 34843 Maltepe-İstanbul
Tel: +90 216 518 40 50 Pbx

Scroll to Top